UAB Vidurys atlieka vakuuminį nuotekų (buitinių ir kt.) bei skystų atliekų (taip pat ir pavojingų, pavyzdžiui, naftuotų) surinkimo ir jų išvežimo paslaugas. Nuotekos gali būti išsiurbtos iš kanalizacijos šulinių bei kitų, sunkiai pasiekiamų ir pavojingų sveikatai, vietų. Dažniausiai nuotekų išvežimas teikiamas prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų neprijungtiems fiziniams ir juridiniams asmenims (asenizacija).

Skystoms buitinėms nuotekoms surinkti naudojami įvairaus tūrio vakuuminiai automobiliai. Tirštoms nuotekoms (pavyzdžiui, iš lauko tualetų arba butinių nuotekų valymo įrenginių) surinkti, dažnai naudojame hidrodinaminius-vakuuminius automobilius. Ši technika turi galingus vakuuminius siurblius, o plovimo funkcija leidžia plauti įtekėjimo ir ištekėjimo vamzdžius, padeda išardyti ir suskystinti tirštus teršalus, kurie surenkami ir išvežami tuo pačiu automobiliu.

Periodinis buitinių nuotekų išvežimas, valymo įrenginių aptarnavimas užtikrina nepertaukiamą vietinės kanalizacijos sistemos darbą. Užsakydami šią paslaugą UAB Vidurys, ne tik gausite darbų atlikimą patvirtinantį dokumentą, bet ir prisidėsite prie mus supančios aplinkos saugojimo!

Užsakant nuotekų išvežimą svarbu nurodyti sunkvežimio privažiavimo sąlygas (kiek metrų siurbimo žarnos reikia turėti), objekto pobūdį (lauko tualetas, buitinių nuotekų valymo įrenginys, kanalizacijos šulinys ar kt.), nuotekų rezervuaro tūrį arba matmenis. Vienu važiavimu galime aptarnauti kelis šalia esančius objektus.

Mūsų galimybės:

  • maksimalus vienu automobiliu išvežamų atliekų tūris 15 m(arba 25 m3 automobiliu su priekaba)
  • maksimalus išsiurbiamų atliekų talpos gylis 20 m
  • maksimalus atliekų surinkimo žarnų ilgis 160 m

Užsisakyti nuotekų išvežimo paslaugą galite internetu arba susisiekę su mumis kontaktuose nurodytais telefonais, el. paštu.
Susipažinti su nuotekų kaupimo rezervuarų ir septikų eksploatavimo LR įstatymų galite čia.

Nuotekų išvežimas nuotraukos