Viena iš populiariausių UAB Vidurys paslaugų yra vakuuminis nuotekų (buitinių ir kt.) bei skystų atliekų (taip pat ir pavojingų, pavyzdžiui, naftuotų) surinkimas ir jų išvežimas. Nuotekos gali būti išsiurbtos iš kanalizacijos bei kitų, sunkiai pasiekiamų ir pavojingų sveikatai, vietų. Dažniausiai nuotekų išvežimas teikiamas prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų neprijungtiems fiziniams ir juridiniams asmenims. Periodinis nuotekų išvežimas užtikrina nepertaukiamą vietinės kanalizacijos sistemos darbą. Užsakydami šią paslaugą UAB Vidurys, ne tik gausite darbų atlikimą patvirtinantį dokumentą, bet ir prisidėsite prie mus supančios aplinkos saugojimo.

Užsakant nuotekų išvežimą svarbu nurodyti sunkvežimio privažiavimo sąlygas, objekto pobūdį (lauko tualetas, buitinių nuotekų valymo įrenginys, kanalizacijos šulinys ar kt.), nuotekų rezervuaro tūrį arba matmenis. Vienu važaivimu galime aptarnauti kelis šalia esančius objektus.

Mūsų galimybės:

  • maksimalus vienu automobiliu išvežamų atliekų tūris 15 m3
  • maksimalus išsiurbiamų atliekų talpos gylis 20 m
  • maksimalus atliekų surinkimo žarnų ilgis 160 m.

Užsisakyti nuotekų išvežimo paslaugą galite internetu arba susisiekę su mumis kontaktuose nurodytais telefonais, el. paštu.